سبا مقدم - لوکال سایکولوژی

خدمات روانشناسی برای فارسی زبانان کل دنیا

15 دقیقه مشاوره رایگان جهت آشنایی با مشاور مدنظر شما

سبا مقدم

دکتر سبا مقدم

اگر از خارج ایران هستید، روی دکمه رزرو جلسه مشاوره کلیک کنید.

دکتر سبا مقدم

Dr. Saba Moghaddam

4.8 / 5. 30

سمت: روانشناس و رواندرمانگر

مشاوره و رواندرمانی بزرگسالان, زوج درمانی و مشاوره طلاق

رویکرد درمانی

تحلیلی

هزینه جلسات درمانجویان خارج ایران
امکان رزرو

درمانجویان خارج ایران

70 USD
تحصیلات

دکترای تخصصی روانشناسی , دانش آموخته روانکاوی

Loading...

این درمانگر را بیشتر بشناسید

خانم دکتر سبا مقدم علاوه بر رواندرمانی افراد بزگسال و کمک به زوج ها برای بهبودی ارتباطات زناشویی، مشغول تدریس دروس تخصصی روانکاوی و رواندرمانی تحلیلی به دانشجویان روانشناسی و روانکاوی میباشند. ایشون نویسنده کتاب “زندگی ما؛ زندگی فرزندان شهدا بعد از پدرانشان” و مترجم کتاب هایی از جمله The Double و «گفتگو با زوج‌­ها؛ روان­درمانی تحلیلی روابط زوجین» هستند.

خانم دکتر سبا مقدم هم بنیانگذار “مدرسه مجازی رواندرمانی تحلیلی ISPP ” هستند و به عنوان مدرس و هیئت علمی در موسسه “هم آوا” در ایران نیز فعالیت دارند. همچنین ایشون تحقیقات گسترده در زمینه ابعاد روانشناختی انسانی داشته و مقالات زیادی در مجلات تخصصی روانشناسی از ایشان به چاپ رسیده است.

ایشون دکترای تخصصی روانشناسی را در تهران کسب کرده و آموزش های تخصصی روانکاوی را در موسسه های معتبری همچون هم آوا در تهران، گروه درماني تحليلي در بيمارستان روزبه، روانکاوی با رویکرد روابط ابژه (کلاین، فربرن، بیون، کرنبرگ)، و دورۀ آموزشی زوج­درمانی تحلیلی با رویکرد روابط ابژه در انستیتوی بین‌­المللی روان­درمانی و زوج درمانی (The IPI) را گذرانده است. او هم اکنون کاندیدای برنامۀ “رواندرمانی در «مکتب بین­فردی روانکاوی»” در مؤسسۀ ویلیام النسون وایت در نیویورک است.

شما میتونید در زمینه مشکلات مربوط به ارتباط زوجین، چه قبل و چه پس از ازدواج و همچنین کلیه مشکلات و اختلال هایی که ریشه در ناخوداگاه دارند از تخصص ایشون بهره ببرید.

دیگر مشاوران

شما با موفقیت عضو خبرنامه شده اید.