ساناز سلامتی - لوکال سایکولوژی

15 دقیقه مشاوره رایگان با هر رواندرمانگر جهت آشنایی بیشتر خدمات

خدمات روانشناسی برای فارسی زبانان کل دنیا

ساناز سلامتی

دکتر ساناز سلامتی

طرحواره درمانی, EFT

اگر از خارج ایران هستید، روی دکمه رزرو جلسه مشاوره کلیک کنید.

اگر از داخل ایران هستید، از طریق واتس اپ اقدام کنید.

دکتر ساناز سلامتی

Dr. Sanaz Salamati

5 / 5. 36

سمت: روانشناس و روان درمانگر

مشاوره و رواندرمانی بزرگسال، مشاوره پیش از ازدواج، زوج درمانی

رویکرد درمانی

طرحواره درمانی, EFT

هزینه جلسات درمانجویان خارج ایران
امکان رزرو

درمانجویان خارج ایران, درمانجویان داخل ایران

مشاوره انفرادی: 23 USD /
مشاوره زوج: 30 USD
هزینه جلسات درمانجویان داخل ایران

مشاوره فردی 500 هزار تومان - مشاوره زوج: 600 هزار تومان

تحصیلات

دکترای تخصصی روانشناسی

Loading...

این درمانگر را بیشتر بشناسید

خانم دکتر ساناز سلامتی از رویکردهای درمانی EFT و CBT برای رواندرمانی درمانجویان استفاده می کنند. ایشون اعتقاد دارند در جلسات رواندرمانی با تمرکز بر شناخت هیجانات و نحوه مدیریت هیجاناتی مثل خشم، اضطراب، شرم، ناامیدی و احساس گناه که بوجود آورنده مشکلات روان و بدکارکردی در زندگی شده است، می توان به مراجع کمک کرد که بتواند تغییرات مهمی را در زندگی فردی و بین فردی اش بوجود آورد.
ایشون معتقد است بسیاری از مشکلات و اختلالات ناشی از عدم آگاهی از هیجانات و و مدیریت صحیح آنها بوده که لازم است در اتاق مشاوره و درمان به آن بدرستی پرداخته شود، که عدم بررسی کافی و کامل این مقوله در اتاق درمان می تواند منجر به شکست درمانی شود.

همچنین به عقیده دکتر ساناز سلامتی از ضرورت های شروع یک درمان موفق ارزیابی و در ادامه تصحیح سه مولفه “خود آگاهی، عزت نفس و خود شفقتی” است تا مسیر درمان فرد از کیفیت و بازدهی لازم برخوردار شود.

ایشون انجام تحقیقات گسترده در زمینه عواطف مثبت و منفی در زنان متقاضی جراحی زیبایی و نقش عوامل موثر در این زمینه را در کارنامه حرفه ای خود دارند.

همچنین دکتر ساناز سلامتی برگزار کننده کلاس و کارگاه، از جمله کارگاه افزایش مهارت زندگی می باشند. شما می تونید در زمینه مهارت آموزی در زندگی، ارتقای کیفیت زندگی، درمان مشکلات اضطرابی و خلقی، مشاوره پیش از ازدواج و زوج درمانی از کمک تخصصی ایشون بهرمند شوید.

همچنین افرادی که نیاز به جلسات روان درمانی بصورت انفرادی ندارند میتوانند از طریق شرکت در “کارگاه مهارت های زندگی” که توسط دکتر ساناز سلامتی بطور دوره ای در لوکال سایکولوژی برگزار می شود، سطح کیفیت زندگی خود را در حوزه کار، تحصیلات و روابط ارتقا دهند.

جدیدترین رواندرمانگران

شما با موفقیت عضو خبرنامه شده اید.