Receive Personalized Mental Care In Your Own Language

دکتر فاطمه خزایی

فاطمه خزایی

booking

Full name :

دکتر فاطمه خزایی

Field of work

روانکاو و رواندرمانگر بزرگسال و نوجوان

bio :

دکترای روانشناسی و دانش آموخته روانکاوی

روانشناس و رواندرمانگر

درباره خانم دکتر فاطمه خزایی بیشتر بدونید:

خانم دکتر فاطمه خزایی علاوه بر رواندرمانی نوجوانان و بزرگسالان، تجربه کمک های روانشناختی حرفه ای به کودکان بی سرپرست را در موسسه هایی که این کودکان را نگهداری میکنند داشته است. ایشون روش های رواندرمانی شناختی رفتاری، ذهن آگاهی و تحلیلی را آموخته اند و در حال حاضر روش رواندرمانی ایشان تحلیلی است. ایشون برای دوره نوجوانی اهمیت ویژه ای قائل هستند و معتقدند نوجوانی دوره‌ای همراه با تغییرات وسیع و فشارهای روانی و گاه اجتماعی است که مستلزم اتخاذ تصمیماتی از سوی فرد نیز می باشد، که با ارائه مشاوره کاربردی و مناسب از سمت روانشناس ها، می‌توان به فهم همدلانه این تغییرات و پیچیدگی‌ها در گذار موفقیت‌آمیزتر از این دوره و آسیب کمتر کمک کرد. خانم دکتر خزایی در طول سال هایی که به کار رواندرمانی مشغول بوده، کارگاه ها و دوره های متعددی در زمینه افزایش اعتماد بنفس، پیشگیری از خودکشی، کنترل خشم و جرات ورزی را برگزار کرده است که بسیاری از این دوره ها بطور ویژه برای دانشجویان برگزار شده بودند. ایشان تحقیقات گسترده ای در زمینه هایی از جمله فرزندپروری، کرونا و سبک زندگی اجتماعی و والدگری ذهن آگاه نیز داشته اند. خانم دکتر خزایی مترجم کتاب “مکاتب روانکاوی” هستند.

شما میتونید برای خودشناسی، افزایش عزت نفس، بهبود روابط، کنترل خشم، کاهش اضطراب، درمان افسردگی و هر اختلالی که ریشه در ناخوداگاه دارند کمک بگیرید. همچنین اگر فرزند نوجوان دارید میتونید از خانم دکتر فاطمه خزایی برای رواندرمانی فرزندتون کمک بگیرید. درصورتیکه علاقمند به برگزاری جلسات مشاوره حضوری هستید، میتونید در تهران منطقه سید خندان در دفتر مشاوره شخصی ایشون جلسه تون رو داشته باشید، در غیر این صورت جلسات شما و ایشون آنلاین برگزار خواهد شد.

نحوه برگزاری جلسات: آنلاین/ حضوری در تهران (اگر خارج از ایران ساکن هستید یا در شهرهایی غیر از تهران ساکن هستید براحتی میتونید با ایشون جلسات آنلاین داشته باشید)

هزینه جلسات برای درمانجویان خارج از ایران: بین 35 تا 45 USD
هزینه جلسات برای درمانجویان داخل ایران: بین 700 تا 800 هزار تومان
(میزان دقیق و نهایی هزینه جلسه بر حسب توافق درمانجو و خانم دکتر خزایی انجام میشود)

جهت درخواست جلسات رواندرمانی و روانکاوی با خانم دکتر خزایی از طریق واتس آپ به ما پیام بدید:

WhatsApp: +14372208266

یا درخواستتون رو ایمیل کنید:

admin@localpsychology.com

Help Chat
Send via WhatsApp