Receive Personalized Mental Care In Your Own Language

نیوشا مسعودی

نیوشا مسعودی

booking

Full name :

نیوشا مسعودی

Field of work

رواندرمانگر نوجوانان و بزرگسالان و مشاور فرزندپروری

bio :

فوق لیسانس روانکاوی و رواندرمانگری

خانم نیوشا مسعودی معتقد است جهان روز به روز بیشتر به سمت سرمایه‌ای شدن می رود و آموزش و فهم روان انسان بیش از پیش بی اهمیت می شود و نباید این امر را نادیده گرفت.ایشون معتقدند جهان مدرن از شناخت و درک مفهوم زنانگی ناتوان است و معتقدند هر چه در این زمینه کار بشه باز هم کم است، خانم نیوشا مسعودی عقیده دارند ما نیاز به ساخت جهانی داریم که زنان بتوانند بیشتر میل ورزی کنند، بیشتر بشناسند و بتونند از زیر آوار “میل دیگری” بیرون بیایند، و جهان خودشون رو برابر در کنار مردها بسازند. از نظر ایشون اونجاست که مردانگی هم معنا پیدا می کند، نه در انکار زنانگی.
خانم نیوشا مسعودی سابقه ی کار با موسسات والد و کودک، کودکان اوتیست، بدسرپرست، همچنین سابقه ی کار با زنان مهاجر-بومی و قربانیان خشونت خانگی را داشته اند. خانم نیوشا مسعودی علاقمند به تحقیق و پژوهش درباره ی زنانگی و سرمایه داری، روانکاوی در ادیان یکتاپرست و همچنین بیماری های نوین سرمایه داری هستند.

شما میتونید در زمینه رشد فردی، درمان افسردگی، مشکلات ناشی از مهاجرت، کاهش اضطراب، بهبود روابط با دیگران، بهبود رابطه با خویشتن، آگاهی از نحوه فرزندپروری سالم و همچنین رواندرمانی فرزند نوجوان خود از خانم نیوشا مسعودی کمک بگیرید. خانم نیوشا مسعودی کاملا به زبان فرانسه مسلط هستند و در دفتر شخصی خود در شهر Montpellier در فرانسه میتونید با ایشون جلسات حضوری داشته باشد و درغیر اینصورت جلسات شما با ایشون بصورت آنلاین برگزار خواهد شد.

هزینه جلسات برای درمانجویان خارج از ایران : 45 USD / از طریق جدول سمت راست میتونید روز و ساعت مناسبی انتخاب کنید و جلسه رواندرمانی با خانم مسعودی را خریداری کنید
هزینه جلسات برای درمانجویان داخل ایران: یک میلیون و پانصد هزار تومان/ برای هماهنگی جلسه با خانم مسعودی روی واتس اپ یا ایمیل به ما پیام بدید:
WhatsApp: +14372208066
Email: admin@localpsychology.com
Help Chat
Send via WhatsApp