سلما ظروفی - لوکال سایکولوژی

خدمات روانشناسی برای فارسی زبانان کل دنیا

15 دقیقه مشاوره رایگان جهت آشنایی با مشاور مدنظر شما

سلما ظروفی

سلما ظروفی

جهت وقت مشاوره، از طریق واتس اپ اقدام کنید.

سلما ظروفی

Salma Zoroufi

4.8 / 5. 59

سمت: روانشناس و روان درمانگر. بنیانگذار لوکال سایکولوژی

مشاوره و رواندرمانی بزرگسالان

رویکرد درمانی

تحلیلی

هزینه جلسات درمانجویان خارج ایران
امکان رزرو

درمانجویان خارج ایران

پذیرش: لیست انتظار USD
تحصیلات

فوق لیسانس روانشناسی, دانش آموخته روانکاوی

این درمانگر را بیشتر بشناسید

خانم سلما ظروفی تجربه رواندرمانی افراد بزرگسال، کودک و نوجوان را در طول عمر حرفه ای خود داشته اند و در حال حاضر به رواندرمانی تحلیلی بزرگسالان مشغول هستند. ایشون، بنیانگذار و مدیر مسئول بخش روانشناسی مجموعه لوکال سایکولوژی هستند که ارائه خدمات تخصصی روانشناسی به ایرانیان در سرتاسر دنیا را به عهده دارد.

خانم سلما ظروفی معتقد است ما انسانها تنها از طریق صحبت کردن به زبان مادری مان میتوانیم عمیق ترین ابعاد وجود خود را به عرصه بیان بیاوریم، همچنین نقش خانواده و فرهنگی که فرد در آن رشد کرده را در نحوه شکل گیری دستگاه روانی، مکانیزم های دفاعی و نحوه تطابق فرد با محیط بسیار موثر می داند و به همین دلیل اقدام به تاسیس مجموعه لوکال سایکولوژی کرده تا هر ایرانی که زبان مادری اش فارسی است و در خرده فرهنگ های ایران بزرگ شده بتواند با یک روانشناس با زبان و فرهنگ مشابه با خودش در ارتباط باشد. به عقیده ایشون پروسه رواندرمانی در این حالت بهترین بازدهی را برای روند درمان خواهد داشت و نه از طریق روانشناسی که زبان مادری و فرهنگ متفاوتی با درمانجو دارد.

خانم سلما ظروفی پس از داشتن سالها تجربه رواندرمانی کودکان و نوجوانان و مطالعاتی که داشته اند معتقدند سلامت روانی فرزندان در گرو سلامت روانی والدین آنان است، درنتیجه تاکید ایشون بیشتر بر رواندرمانی و کار تخصصی با والدین است و نه کودکان. ایشون علاقمند به آگاهی بخشی و آموزش نحوه صحیح فرزندپروری به والدین هستند و معتقدند جهان امروز نیاز دارد والدین مهارت آموزی در زمینه پرورش کودک و نوجوان را جدی بگیرند تا فرزندان آنان با روان سالمتری آماده ورود به جامعه شوند.

سلما ظروفی فوق لیسانس روانشناسی را از دانشگاه تربیت مدرس در تهران کسب کرده و روانکاوی کلاسیک و معاصر را در گروه فرویدی تهران و روانکاوی مدرن را در

Center for Modern Psychoanalytic Studies در نیویورک آموخته است.

شما میتونید برای حل مساله ای معین از ایشون مشاوره بگیرید، همچنین از تخصص رواندرمانی با رویکرد روانکاوی ایشون برای درمان اختلال های اضطرابی و آنچه ریشه در ناخوداگاه دارد بهره ببرید.

جهت ارتباط و درخواست جلسه رواندرمانی با خانم سلما ظروفی، درخواست یا سوال خود را ایمیل کنید :

[email protected]

شرکت در دوره های برگزار شونده توسط سلما ظروفی

دیگر مشاوران

شما با موفقیت عضو خبرنامه شده اید.