روانکاو آنلاین در کانادا چگونه به شما مشاوره می‌دهد؟ - لوکال سایکولوژی

خدمات روانشناسی برای فارسی زبانان کل دنیا

15 دقیقه مشاوره رایگان جهت آشنایی با مشاور مدنظر شما

روانکاو آنلاین در کانادا چگونه به شما مشاوره می‌دهد؟

بعدا بخوان

0 مورد

تاریخ انتشار

18 ژانویه 2022

دسته بندی

عنوان های این مقاله

اگر این مقاله مفید بود امتیاز دهید.

0 / 5. 0

عنوان های این مقاله
روانکاو آنلاین در کانادا چگونه به شما مشاوره می‌دهد؟

 اگر به دنبال روانکاو ایرانی در کانادا هستید ما برای شما این فرصت را فراهم کرده ایم که به صورت آنلاین بتوانید با روانکاو ایرانی ارتباط بگیرید. ارائه خدمات روانکاو آنلاین در کانادا را در سایت ما می‌توانید امتحان کنید.

هنگامی که مردم دنبال تعریف روان‌کاوی هستند یا می‌پرسند روانکاوی چیست؛ بیش‌تر به دنبال این هستند که درباره‌ی شیوه‌ روان‌درمانی در روانکاوی بدانند اما روان‌کاوی تنها یک رویکرد برای روان‌درمانی نیست. با گذشت نزدیک به ۱۰۰ سال از آغاز روانکاوی هنوز هم مردم آگاهی درستی از دانش روانکاوی ندارند. برخی از مردم گمان می‌کنند روانکاوی دیگر منسوخ شده است. برخی دیگر روان‌کاوی را شاخه‌ای جدا از روان‌شناسی می‌دانند. گروهی از مردم بر این باورند که کار روانکاوها هیپنوتیزم است.

در این نوشته شما را با دانش روانکاوی آشنا خواهیم کرد.

 

درمان به وسیله روانکاو ایرانی در کانادا

در این نوع درمان تمرکز بر این است که ضمیر ناخودآگاه فرد را تحت تاثیر قرار می دهد و تغییراتی در افکار، اندیشه و همچنین رفتار فرد ایجاد خواهد شد.

به گفته فروید: ضمیر ناخودآگاه سرچشمه خواسته ها، افکار و خاطرات فرد می باشد.

وی معتقد بود علت بیماری های روانشناختی به ضمیر ناخودآگاه فرد بازمی گردد و همین امر موجب شد تا وی این دانش را بنیان نهد.

این نوع درمان ابتدا به دنبال شناخت تجربیات فرد در دوران کودکی می باشد.

با شناخت این تجربیات و وقایع، او درخواهد یافت که شخصیت بیمار چگونه شکل گرفته است.

حال با بدست آمدن شناخت کافی زمان درمان فرد فرا می رسد.

روانکاو آنلاین در کانادا دقیقا چه کاری را انجام می‌دهد؟

برخی از افراد تصور می‌کنند جلسات روانکاوی به این صورت برگزار می‌شوند که مراجع روی یک تخت دراز می‌کشد و یا روی یک صندلی می‌نشیند و روانکاو به حرف‌های او گوش می‌دهد. در حالیکه کار روانکاو فقط شنیدن صحبت مراجعان نیست! برای جواب دادن به این سوال که روانکاو چه کاری انجام میدهد باید گفت که روانکاو در ابتدا همه حرف‌های مراجع را به خوبی می‌شنود و سپس با بررسی، تحلیل و ورود به ناهشیار او، شروع به درمان می‌کند.

به زبان ساده روانکاو تلاش می‌کند که به افکار و احساسات ناخوشایند و تمایلات مراجع خود دست یابد و با بررسی آن‌ها بخش ناهشیار و ناخودآگاه را به بخش خودآگاه او وارد کند و در نهایت فرد را به بینش جدیدی نسبت به احساس و افکار خود برساند!

اما روانکاوی آنلاین چه تفاوتی با روانکاوی به شکل سنتی دارد؟ آیا اصول اساسی روانکاوی توسط روانکاو آنلاین در کانادا نیز مراعات می‌شود؟

 

 اصول اساسی روانکاوی چگونه توسط روانکاو آنلاین در کانادا رعایت می‌شود؟

رشد فردی معمولا به وسیله‌ی رویدادهای فراموش‌شده در دوران کودکی، نه تنها به واسطه‌ ویژگی‌های ارثی مشخص می‌شود.
رفتار و شناخت انسان به طور گسترده توسط افکار و تمایلات غیرمنطقی که در ناخودآگاه ریشه دارند تعیین می‌شود.
تلاش برای آوردن افکار و تمایلات غیرمنطقی از ناهشیار به هشیار، زمینه‌ساز پدید آمدن مکانیزم‌های دفاعی ، به ویژه «مکانیزم دفاعی واپس‌رانی» می‌شود.
کشمکش میان خودآگاه و محتویات ناخودآگاه، می‌تواند به اختلالات روانی مانند روان‌نژندی، روان‌رنجوری، اضطراب، افسردگی و… بیانجامد.
محتویات ناخودآگاه را می‌توان در رویاها و رفتارهای ناخواسته (رفتارها، لغزش‌های زبانی و …) یافت.
رهایی از اثرات منفی ناخودآگاه، با آوردن محتویات ناخوداگاه به بخش آگاهانه (هشیار) از راه مداخله‌ی درمانی (روان‌کاوی) انجام می‌شود.
مزایای استفاده از روانکاوی
هر روش درمانی مزایای مخصوص به خود را دارد که افراد با توجه به این مزایا و کاربردها روش‌های درمان روانشناختی را انتخاب می‌کنند. از مهم‌ترین مزایای روانکاوی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

روان درمانی عمیق بوسیله روانکاو آنلاین در کانادا

روانکاوی به عمق و ریشه مشکلات توجه می‌کند و به جای آنکه آن‌ها را به صورت سطحی بررسی کند، نشانه و علائم مشکلات را به شکل دقیق بررسی می‌کند. فایده این شکل از درمان این است که مشکلات به صورت ریشه‌ای حل می‌شوند و فرد کنترل بیشتری را روی رفتارها و مشکلات آینده خود به دست می‌آورد.

بینش عمقی

خیلی از ما همچنان به خوبی شخصیت درونی خودمان را نمی‌شناسیم و درگیر احساسات چندگانه با خود هستیم. روانکاوی کمک می‌کند که فرد بینش عمیقی را نسبت به احساسات درونی خودش به دست آورد و به این صورت رفتارها، افکار و احساسات خودش را مدیریت کند.

تاثیربخشی بالای درمان روانکاو آنلاین در کانادا

در برخی موارد، بسیاری از کسانی که به روان درمانی یا درمان دارویی پاسخ نمی‌دهند، با کمک روانکاوی درمان می‌شوند. به این صورت که با شناخت عمقی ایده‌ها، افکار یا احساسات خود، به درمان بهتر پاسخ می‌دهد و می‌توان اثربخشی بالای این روش را دید.

رشد مثبت

زمانی که فرد درمان روانکاوی را آغاز می‌کند، به مرور زمان جنبه‌های مثبتی را در رشد فردی خود می‌بیند که در نهایت به بهبودی حال و روند زندگی او منجر می‌شود.

جهت مشاوره با روانکاو آنلاین در کانادا با ما در تماس باشید و یا به بخش رزرو وقت روانشناس آنلاین در سایت مراجعه نمایید.

نظرات شما ارزشمند است

نشانی ایمیل شما محفوظ می ماند

0 پاسخ

  1. ایا واقعا روانکاوی انلاین به اندازه حضوری کار میکنه؟؟؟ آیا همه میتونن آنلاین روانکاوی بشن؟؟؟

    1. طبیعتا در هر تغییر و تفاوتی یه چیزایی رو بدست میاریم و یه چیزایی رو از دست میدیم. فرق انلاین و حضوری هم در همین چیزا هست. ولی چون درمان آنلاین سالهاست داره انجام میشه و بسیار تحقیق و بررسی روش انجام شده و طبیعتا درمانگرهایی که انلاین کار میکنند از اطلاعات تمام این سالها برای بهینه کردن کارشون استفاده میکنند پس نگران نباشید کارکرد مناسبی دارد. و اینکه خیر درمان آنلاین برای همه کارکرد کافی شاید نداشته باشه، یکی از این گروهها کودکان هستند که برای درمان آنلاین کاندیدای مناسبی نیستند

    1. بله، به بخش رزرو وقت برید، زوج درمانی رو انتخاب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما با موفقیت عضو خبرنامه شده اید.