سوالات متداول - لوکال سایکولوژی

15 دقیقه مشاوره رایگان با هر رواندرمانگر جهت آشنایی بیشتر خدمات

خدمات روانشناسی برای فارسی زبانان کل دنیا

سوالات متداول

لوکال سایکولوژی پلتفرمی بین المللی است که انواع خدمات روانشناسی را به ایرانیان در سرتاسر دنیا ارائه میدهد:

 • برگزاری انواع وبینار، کلاس و دوره های آنلاین روانشناختی در جهت بهبود کیفیت زندگی و افزایش بینش و آگاهی ایرانیان.
 • معرفی تراپیست و مشاور روانشناسی در هر کشور و شهری که ساکن هستید.
 • دسترسی مستقیم به مشاوران جهت رزرو جلسه مشاوره و تراپی آنلاین یا حضوری از طریق وبسایت.
 • اجرای آنلاین انواع تست های روان سنجی با ارائه تفسیر تست (تست های سنجش افسردگی، اضطراب، زناشویی، شخصیت و…)

همه فارسی زبانها و ایرانیان داخل و خارج از ایران که نیاز به کمک تخصصی در زمینه سلامت روان دارند میتوانند از کلیه خدمات یعنی جلسات مشاوره، دوره ها و تست های شخصیت شناسی و روان سنجی موجود در وبسایت استفاده کنند.

همه کشورها. بخش بزرگی از خدمات روان درمانی و مشاوره در این مجموعه به صورت آنلاین انجام می شود و لازم نیست رواندرمانگر و درمانجو در یک شهر و کشور ساکن باشند، از هرکجای دنیا می توانید به روان درمانگر مورد نظرتان دسترسی داشته باشید.  بر اساس نیاز، تشخیص و تصمیم درمانجو و درمانگر، جلسات درمانی به صورت تصویری و یا صوتی برقرار می شوند.

همچنین در تلاش هستیم تیم مشاوران را هر روز بزرگتر کنیم تا مشاوران ایرانی و فارسی زبان در هر شهر و کشوری را به شما معرفی کنیم تا امکان دسترسی به خدمات حضوری نیز داشته باشید.

بسته به نوع درمان و درمانگر، جلسات، ۴۰، ۴۵ ، ۵۰ ، ۶۰ دقیقه می باشند.

درصفحه رواندرمانگرها و با جواب دادن به فیلدهایی که مشاهده میکنید، مناسب ترین مشاورها برای نیازتون به شما پیشنهاد داده میشود. روی نام مشاور منتخب خود کلیک کنید،

و از طریق اطلاعات تماسی (ایمیل یا واتس اپ) که در اختیارتون گذاشته شده بطور مستقیم (یا از طریق لوکال سایکولوژی) با مشاور تماس بگیرید و از وی درخواست جلسه مشاوره کنید.

 1. انفرادی بزرگسالان
 2. انفرادی  نوجوان
 3. مشاوره پیش از ازدواج
 4. زوج درمانی
 5. مشاوره طلاق
 6. خانواده درمانی
 7. آموزش سبک فرزندپروری
 8. والدین گروه درمانی

اشکالی نداره. شما می تونید از تراپیست هایی که در شهر یا کشورهای دیگه سکونت دارند، بطور آنلاین کمک بگیرید و جلسات مشاوره خودتون رو بدون نگرانی و بدون کاهش کیفیت داشته باشید. جلسات آنلاین بصورت تصویری یا صوتی برگزار می شوند.

افرادی که در حال حاضر بنا به نظر یک متخصص روان (روان شناس یا روانپزشک) دچار اختلال حاد روانی هستند؛ افرادی  که بستری هستند و یا نیاز به بستری شدن در بخش اعصاب و روان بیمارستان دارند. افرادی که احتمال آسیب رساندن به خود و یا دیگران را دارند؛ همچنین کودکان نیز کاندیدای روان درمانی آنلاین نمی باشند.

بله. جلسات کاملا خصوصی است و هیچ کس به جز بیمار و درمانگر به آنچه در طول جلسه می گذرد دسترسی نخواهد داشت و جلسات هرگز ضبط نمی شود.

در مکانی امن و ساکت و تنها، مانند اتاقی خصوصی که حس راحتی دارید قرار بگیرید. مطمئن شوید در طول زمان جلسه کسی مزاحمتان نمی شود، و از اینترنت پر سرعت استفاده کنید. در طول مدت جلسه در جای ثابتی بنشینید و جابجا نشوید. از انجام کار دیگری بطور همزمان (سیگار کشیدن، راه رفتن، غذا خوردن و …) خودداری کنید.

مشاور به شما یک گواهی نامه جهت ارائه به شرکت بیمه و دریافت هزینه خواهد داد، اینکه شرکت بیمه هزینه را تقبل کند یا خیر از اختیارات لوکال سایکولوژی و مشاور خارج است.

تعداد جلسات مورد نیاز بر حسب رویکرد درمانی که انتخاب می کنید متفاوت است. درمانگر شما در جلسه اول توضیحات لازم را می دهد.

بسته به نوع درمان و درمانگر، جلسات، ۴۰، ۴۵ ، ۵۰ ، ۶۰ دقیقه می باشند.

هر مشاوری هزینه متفاوتی از مشاور دیگر دریافت می کند. هزینه هر مشاور در پروفایل وی قابل مشاهده است و یا می توانید پس از تماس با او، از او در مورد هزینه و نحوه پرداخت سوال کنید.

در زمان هماهنگی جلسه مشاوره اطلاعات پرداخت هزینه به شما داده خواهد شد.
لوکال سایکولوژی برای تمام ایرانیان خارج از ایران امکان پرداخت با credit card و برای ایرانیان داخل ایران نیز امکان پراداخت از طریق کارتهای بانکی عضو شتاب را فراهم کرده است. جهت رزرو جلسه مشاوره لینک پرداخت مورد نیاز شما در اختیارتان قرار داده خواهد شد.

شما می توانید ۴۸ ساعت قبل از زمان جلسه، با هماهنگی با درمانگرتان، جلسه را به زمان دیگری موکول کنید.

بله. کلیه آزمون های روانسنجی که در وب سایت قابل خریداری و اجرا هستند دارای اعتبار علمی بوده و روانشناس ها و مشاوران از همین آزمون ها برای تشخیص و ارزیابی درمانجوها کمک می گیرند.

بله. بلافاصله پس از خریداری آزمون، می تونید بصورت آنلاین به سوالات آزمون پاسخ دهید.

بلافاصله پس از اتمام آزمون، تفسیر پیشرفته و کامل آزمون در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

سوالات آزمون های روانسنجی

شما با موفقیت عضو خبرنامه شده اید.